Best MTB in the Czech Republic.
Rychleby Trails are trails for mountain bikes in the vicinity of Černá Voda.

ČeskyPo polskiEnglish Facebook

SFT-AJ

Articles

Otevření sezóny 2014 už 22.3.!!!!

Sezóna 2014 bude zahájena 22.3.!!! Stezky budou přístupné už od pátku, stejně jako Infocentrum s půjčovnou a Bike café. V sobotu proběhne první letošní brigáda. Každý, kdo chce přiložit ruku k dílu a strávit skvělý den na trailu, je vítán. Sraz v 9:00 u Základny. Stezky budou během brigády samozřejmě otevřeny, kdo tedy nechce makat, ale jen se vozit- má možnost. V půjčovně budou čekat nové stroje GT 2014! Základna bude zatím během března a dubna otevřena víkendově, vždy od pátku do neděle. Údržbu trailů zahájíme příští týden, určitě buďte na tailech obezřetní. Nevíme jestli se nám podaří vše projít a vyčistit od listí. Ještě je tu důležité upozornění: Z důvodu těžby bude do odvolání uzavřen trail Wales!!! Děkujeme za pochopení a respektování.

Trails are closed!

From 1 November to 31 March the trails are closed.

Please, respect the closure!!!!

News

Information center was moved to a "new" Base of Rychleby Trails. At the church, turn off the main road and around the Municipal Office will go on the road 800 meters to the base. Here you will find information center, bikeshop, bicycle full suspension bike GT, service, seating and more ... Please note: Changing routes!!
Onset of the trail was over last year rerouting, route around the castle was canceled - leaving it for walking. Follow the signs!!
Current sledding trails: trails are navigable all, except Wales.

Gallery

Challenge 2011
Challenge 2011
Challenge 2011
10
10

 

10
26
26

 

26
práce na novém dojezdu
práce na novém dojezdu

 

práce na novém ...
26
26

 

26

News

Newsflashes